Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mod podświetlenia zegarów - wersja light

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #51
    Osiagnalem wersje ostateczna ukladu Red on Green - tzn udalo mi sie dorwac diiody w obudowie identycznej jak fabryczna i o b. ladnym kolorze czerwonym. Koledzy ktorym robilem mod beda mieli modyfikacje oczywicie jesli wyraza zainteresowanie (wyrazili ).

    Naprawde b. ladny efekt + podswietlenie czerwone konca obrotki

    Kroi sie takze wykonanie modu blue on white ale to za chwile

    no i tak informacyjnie - jako ze kupilem pewien zapas to oprocz os ktore juz sie zaanonsowaly istnieje mozliwosc zrobienia podobnego myku (red on green) u jeszcze 4 osob

    PS
    Od dzis prosze mnie nazywac zegarmistrz k k k

    a puki co to dobrej nocy i jeszcze przed kimka za wasze zdrowko

    Komentarz


    • #52
      Zamieszczone przez xekon
      Od dzis prosze mnie nazywac zegarmistrz k k k
      a miał być 'zegarmiszcz'

      jakie maja być te białe diody ??
      With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

      Komentarz


      • #53
        Zamieszczone przez xekon
        Od dzis prosze mnie nazywac zegarmistrz k k k
        k
        Zrobione.

        Ja bym sie zapisal jezeli mozna, narazie na wersje red on green.
        Ale w przyszlosci skusilbym sie na wersje red on white. Tylko zastanawia mnie jak to by wygladalo - biala szafa reszta zielona.
        "...Amnezja to łatwo tak zapomnieć co i gdzie i jak
        Amnezja to łatwo gdzieś tak swoją chwałę na przód nieść"

        STOP ECO-TERRORISM!

        Komentarz


        • #54
          To trzeba jeszcze poszukać kogoś, kto by zrobił podświetlenie deski :diabelski_usmiech

          Komentarz


          • #55
            Zamieszczone przez Purchawa
            Ja bym sie zapisal jezeli mozna, narazie na wersje red on green.
            Na zywo wyglada to niezle :diabelski_usmiech , ale ja to nie wiem czy bym sie przyzwyczail do nowego oswietlenia. Te czerwone wskazowki wywoluja checi mocniejszego wcisniecia gazu :wink: A tak to ziolony caly uspokaja :szeroki_usmiech
            TDI+ ASV 271KM&488Nm by Tune-Up
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O1
            SPRZEDAM UŻYW. CZĘŚCI DO O2

            Komentarz


            • #56
              Biała szafa i czerowne wskazowki + zielone inne sprawy beda pewno u Wasyla dla ktorego bedzie to robione
              Jak juz wyjdzie to jakies foty sie zapoda.

              Wybieram sie jeszcze w tym tygodniu po diodki dla Wasyla
              Podswietlenie calosci tez mozna zrobic tylko stopniowo - no chyba ze ktos ma luzem czesci i moze je zostawic. Bede myslal jak sie pojawi chetny - bo mi reszta green sie podoba. Temat dla mnie jest otwarty i do realizacji.

              dodatkowo jak ktos posiada wiedze jak się wyjmuje poszczegolne elementy podswietlane to prosilbym o info

              zegary - juz wiem - i mam obcykane

              panel sterowania światłami - wiem jak wyjmuje sie tylko okrągły przełącznik - nie wiem jak całość albo przynajmniej moduł wysokości świateł

              panel climatronic - nie wiem

              przełączniki w desce - raczej chyba proste

              konsola sterowania oknami - raczej wiem, ale jakies hinty by sie przydały od kogos z praktyką

              PS dzieki Purchawa :yay: :yay: :yay: :yay: :yay: - zegarmistrz - :yay: :yay: :yay:

              Komentarz


              • #57
                wez dlamnie diody białe pod zegary i niebieskie pod wskazówki
                wpadne na moda razem z wasylem jesli sie zgodzisz k

                Komentarz


                • #58
                  OK, spoko. Tyklo Wasyl ma mi kopsnac te zegary z Maxidot jakoś wcześniej. A co do terminu to jeszcze sie dogadamy

                  tu macie liste tych co sie zaklepali:

                  Antimatter - jak sie zdecyduje (dogadujemy się)
                  MisiekWAW
                  no i łoczywiście Purchawa.
                  Nexus6
                  Wasyl + djczas
                  Kmab

                  narazie chyba bedzie starczy - tzn wolalbym sie nie deklarowac za bardzo na zapas bo mi rodzina zastrajkuje ze zaklad otwieram ;D hehehe

                  Chlopaki nie kolorowi na czerwono tylko biało niebiesko - musze sie dowiedziec ile potrwa zalatwienie odpowiednich materiałow. odezwe sie.

                  Komentarz


                  • #59
                    Co będziecie kombinować z Maxidotem?
                    Obecnie na tapecie Subarak OBK 2.0D

                    Komentarz


                    • #60
                      Wy to moze fotki dajcie wreszcie. Wszyscy moduja a nikt nie widzial :evil:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #61
                        Powiem tyle byłem na spocie w wawie i widziałem na żywca :szeroki_usmiech fajnie to wygląda u xekon, i u Miśka

                        Komentarz


                        • #62
                          Ile taka operacja kosztuje. Ja chcialbym wskazowki blue, a reszta white?
                          Pozdrawiam
                          Radek

                          Komentarz


                          • #63
                            Zamieszczone przez djczas
                            Powiem tyle byłem na spocie w wawie i widziałem na żywca :szeroki_usmiech fajnie to wygląda u xekon, i u Miśka
                            u xekon'a wygląda dużo lepiej, moje są za jasne... ale jak wrócimy z cro to się zmieni 8)
                            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
                            http://www.disi-tune.pl
                            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
                            Był WRX
                            Była Octa

                            Komentarz


                            • #64
                              Bedziemy zaswiecac maxidota na inny niz zółty kolorek - oczywiscie jak sie da

                              zaraz fote zrobie i zapodam (tylko brova skoncze - Wasze zdrowie )

                              EDIT:
                              to jest real foto z mojego bolida

                              Red on Green Final

                              Uwagi:
                              jak jest jasno malo widac podsietlenie
                              male wskazowki (fuel + temp) lepiej widoczny jest ich kolor jak jest jasno - w ciemnosci nie ma roznicy
                              jak sie przyjrzec to na duzych wskazowkach jest lekki fade - ale tak jak mowie - w ciemnosci nie widac tego efektu.

                              No to ide po nast browarka
                              za Wasze zdrowie

                              PS wlasnie zona "delikatnie" zalecila zebym pil pifo za 1,5 a nie za 4 pln

                              Komentarz


                              • #65
                                dla zegarmiszcza :szeroki_usmiech
                                With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                Komentarz


                                • #66
                                  A mam pytanie, bo co calkiem przyjemnie wyglada, jak sa male wskazniki to czy te czerwone pola tez mozna podswietlic osobno, czy to z tej samej diody leci cale.

                                  [ Dodano: 22-06-2005, 23:16 ]
                                  PS wlasnie zona "delikatnie" zalecila zebym pil pifo za 1,5 a nie za 4 pln
                                  I ma racje :diabelski_usmiech Kazdy zaoszczedzony pieniadz mozna wydac na diody
                                  Spritmonitor.de

                                  Komentarz


                                  • #67
                                    niestety jedynie w obrotce mozna w "naturalny" sposob podswietlic czerwone pola w innych wskaznikach trzebaby lutowac diody na drucikach i ew jakos podklejac do cyferblatow - taka lepsza rzezba

                                    EDIT:

                                    info dla tych co pytaja sie o mod: kosztuje to tyle co material, nie robie tego dla kasy i traktuje to jako zabawe. co do terminow to mam rodzinke i to jest wyznacznikiem k

                                    Komentarz


                                    • #68
                                      nie robie tego dla kasy
                                      kurcze jak widze coś takiego to serce rośnie może coś jednak będzie z tego kraju...

                                      aczkolwiek chyba po takiej deklaracji to cię zamęczą hmm zamęczymy :wink:

                                      Komentarz


                                      • #69
                                        Jush się nie moge doczekać ..... djczas kiedy jedziesz do warszawki ??? Bo ja to myślałem wysłać Kurierem :roll: jazda w tą i z powrotem + robota 2x zegary to troche potrwa a urlopu nie wezmę !!! chyba że ci podam tylko te zegarki ??? :szeroki_usmiech
                                        ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                                        www.wasilewski-foto.pl
                                        KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                                        Komentarz


                                        • #70
                                          wasyl w sobote 16 lipca jedziemy na gryla do dedzia wiec jak rano pojedziemy to xekon do grila nam powinien sie uporac jesli tylko nas przyjmie mnie na moj blue white a ciebie na twoj mod a potem na gryla
                                          fajnie by było gdybys swoje dziewczynki wziol (marte i occte) było bysuper
                                          luky tez by sie zabrał swoim sebastian tez moze luca maicroft ali by sie dołączyli neck i kto tylko by chciał jasli oczywiscie dedzio sie zgodzi na tak liczna ekipe

                                          Komentarz


                                          • #71
                                            witam ponownie - mam takie info dla Was - znalazlem na niemieckim ebay odpowiednie materiały do modowania zegarow. cena jest przystepna tylko ze:
                                            1. trzeba sie upewnic czy to jest dokladnie to co trza -kolo nie podaje oznaczenia tylko parametry i obrazek...
                                            2. trza znac jezyk germanski zeby sie dogadac
                                            3. trzeba miec kogos w NRD heheheh zeby to odebral i wyslal do nas

                                            wiec jesli sa zainteresowani i w czynie spolecznym: pomozecie - pomozemy to pls info
                                            normalnie u nas to na te elementy sa chore ceny i mody wychodza poprostu drogo.
                                            Nexus mial sie troche zorientowac ale jakos chyba nie mial czasu.

                                            niebieskie diody
                                            powinny byc oznaczone KA3528PBC/E (producent Kingbright) lub zamiast KA - AA nie wiem jaka to roznica ale chodzi o obudowe bez soczewki i pzrezrczysta (water clean) - tak samo niżej

                                            białe diody
                                            powinny byc oznaczone KA3528PWC/E (producent Kingbright)

                                            czerwone jeszcze w miarę są tzn mam

                                            Komentarz


                                            • #72
                                              no i nie będe miał wypasu :evil: ehhh chyba że dam swoje oryginalne zegarki... :roll:
                                              ASV + Aligator MT K-ce 150 KM 320Nm
                                              www.wasilewski-foto.pl
                                              KIA 2,2 d (245KM i 523Nm)

                                              Komentarz


                                              • #73
                                                Wasyl - nie bedziesz mial tej szafy od TDI? moze trafi Ci sie celebrate z pelnym Maxidot

                                                Komentarz


                                                • #74
                                                  po długich przemysleniach wole tak jak ma toyta red on white

                                                  Komentarz


                                                  • #75
                                                    Zamieszczone przez djczas
                                                    po długich przemysleniach wole tak jak ma toyta red on white
                                                    (jedyne co się toyocie udało) :zabaup
                                                    With age comes wisdom, but sometimes age comes alone

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X